Edukacinė programa "Plotkelės istorija ir gimimas"

Data

2019 12 12

Įvertinimas
4
78936251_819430358508699_2487128716874874880_n – kopija.jpg

Advento metas – tai laikas, kupinas laukimo, kviečiantis į rimtį ir susikaupimą, primenantis, kad žmogus gyvas tik veikloje. Ir tik per tikėjimą, nuolat judėdamas ir gerus darbus darydamas, tobulindamas save, augdamas dvasia, skleisdamas aplink save meilę ir gėrį, gali pajusti pilnatvę… 
2019 m. gruodžio 10 d. dalyvavome  Bendruomenės "Virbalio vartai" senųjų amatų centro
 edukacinėje programoje "Plotkelės istorija ir gimimas", kurios metu susipažinome su kalėdaičio (plotkelės) atsiradimo istorija, sužinojome ir išmėginome adventinio laikotarpio darbus, kūčių vakaro burtus, pamatėme kaip kepamos plotkelės ir po vieną parsivežėme į namus, ragavome arbatą ir tikrą kalėdinį meduolį. Taip pat bendruomenės moterys vaišino „zacirką“, kuri yra verdama iš nubėgusios tešlos kepant plotkelę.
Giliai likome nustebinti, kad ši edukacinė programa mūsų globos namų gyventojams, bendruomenės pirmininko Stanislovo Lopetos iniciatyva, buvo padovanota Kalėdų proga. Nuoširdžiai dėkojame Virbalio bendruomenės centui „Virbalio vartai “ už padovanotą edukaciją „Plotkelės istorija ir gimimas“, už pasiryžimą daryti gerus darbus šalia esantiems, siekiant kurti draugiškesnį ir jaukesnį pasaulį mums visiems nesitikint atlygio. Geri ir prasmingi darbai išlieka daug ilgiau, jais įprasminama būtis šioje žemėje. Pakeliui apsilankėme Vilkaviškio miesto aikštėje eglučių alėjoje.


Socialinio padalinio vedėja Loreta Balsienė
Socialinė darbuotoja Gailutė Matulaitienė